Motorkáři srdcem i rozumem

Motorkáři srdcem i rozumem

Letní oddychový pořad studia Vojtěch poslouchejte v úterý 28. června 2016 ve 22:00 nebo v pondělí 4. července 2016 v 9:30.

Se začátkem léta a pěkného počasí zahajují svoji sezónu i motorkáři a příznivci silných strojů. Začátek té krkonošské je však poněkud netradiční. Ve Vrchlabí se stalo již třináctiletou tradicí žehnání strojů i motorkářů. Nemysleme si však, že je to akce týkající se pouze Vrchlabí. Její věhlas překročil nejen hranice města, ale i diecéze a dokonce i naší republiky. Proto jsem se domluvil s místním otcem děkanem Jiřím Šlégrem a rozjel se na faru do Vrchlabí, abych se dozvěděl něco více. Otec Jiří na faru pozval ještě další 3 hosty přímo z řad motorkářů, a sice Petra Ticháčka, moderátora akce „Motorkářské požehnání“ a dále motorkáře Ivu Mikáskovou a Honzu Sládka. Vznikla tak zajímavá beseda, kterou si můžete poslechnout v pořadu studia Vojtěch. Navíc se například dozvíte, jestli chodí také Krakonoš do kostela nebo (jelikož máme rok milosrdenství) co si pod pojmem milosrdenství takový pravověrný motorkář představuje. Dobrý poslech a jízdu „srdcem i rozumem“ vám přeje Martin Weisbauer.

NyníKomorní hudba
Skladba: Sonáta III d moll BWV 527 pro flétnu a varhany - Vivace; Autor: Bach Johann Sebastian; Sóla: Stivín Jiří  - flétna, Uhlíř Václav - varhany
02:00Dotýkání světla
02:25Písně
03:00Hrajte, kapely!
03:58Písničky před svítáním
04:45Jitro s dechovkou
05:00Písně

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony