Misijní klubko v Boskovicích

Misijní klubko v Boskovicích

Pořad v souvislostech


Misijní klubko v Boskovicích
Budeme vysílat

Škola řízení pro ženy
Škola řízení pro ženy
Rodiče potřebují povzbudit
Vysílali jsme


Letohrátky Český Krumlov

Letohrátky Český Krumlov

Agrese v rodinných vztazích
Audioarchiv
11. října 2018 Kafemlýnek Autor: Irena Kintrová

Jak to vypadá, když aktivní rodiče pozvou děti k naplnění snah o misijní poslání církve nám přijdou do Kafemlýnku 16. 10. 2018 dva hosté.

Poslední neděle v říjnu je každoročně výzvou k tomu, abychom pamatovali na misijní poslání církve: "Jděte do celého světa a hlásejte evangelium". Někdy je ten svět hned za naším prahem - u sousedů, na ulici, v práci nebo ve škole a vyzývá nás k pomoci osamělým seniorům nebo dětem, na které rodiče nemají čas. K návštěvám ve vězení či v nejarmarkmocnicích, hospicích, pečovatelských domech. A nebo nás také směřuje do vzdálených míst, kde evangelizace musí jít ruku v ruce s opravdovou pomocí.

Papežské misijní dílo v České Republice obnovilo svoji činnost v roce 1993 a má různé projekty spojené s modlitbou nebo shromážďováním prostředků pro podporu misijních činností. Jednou z forem, jak se do tohoto díla zapojit jsou i "Misijní klubka". Pozvali jsme hosty Rostislava Tichého a Zuzanu Křičkovou z nedávno vzniklého klubka v Boskovicích, aby nám o své činnosti prozradili víc - tedy co rádi vyrmisijní vyráběníábějí a prodávají, aby mohli na Misijní díla přispět a jak jejich klubko funguje...

Nebude chybět soutěž pro vás posluchače - soutěžit budeme o misijní kalendáře na příští rok a také o něco malého z dílny boskovického klubka. Nebudou chybět informace o novém čísle časopisu Tabita, Duha nebo Rodinný život.