Pozvání do komunity Emmanuel

Pozvání do komunity Emmanuel

Pořad v souvislostech


Pozvánky z komunity Emmanuel
Budeme vysílat

Žena v politice - Marie Kousalová
Organizace "Na počátku"
Organizace "Na počátku"
Vysílali jsme


Žena v politice - Marie Kousalová

Emanuel - místo pro osamělé rodiče a jejich setkávání

Emanuel - místo pro osamělé rodiče a jejich setkávání
Audioarchiv
1. února 2018 Kafemlýnek Autor: Irena Kintrová

Sdružení křesťanů, které se chce intenzivně věnovat modlitbě i službě druhým. Manželé Sperátovi v Kafemlýnku 6. února 2018.

Komunita Emmanuel vznikla původně ve Francii jako sdružení laiků, kteří toužili po hlubším  životě v křesťanském společenství, aniž by museli opustit své rodiny a původní povolání. Přidala se velká spousta dalších nadšenců, někteří přímo i s duchovním povoláním. Po revoluci Sperátovi květen2013vzniklo takové společenství i v Brně a existuje stále. Hosty Kafemlýnku budou manželé Sperátovi, kteří už nám v roce 2013 prozradili, jak se jim v manželství daří žít duchovní život. (na fotce s redaktorkou Ivanou).

Teď jsme je pozvali znovu, aby mluvili o akcích pro snoubence, manžele, vdovy a vdovce i rodiny s dětmi v komunitě Emmanul, které mají organizačně na starosti. Ptali jsme se jich také, jak zvládnou skloubit službu druhým s rodinným životem, jak zvládají vliv internetu a mobilních technologií, co vidí jako cíl výchovy a zda se o své děti nebojí. Na to všechno byla zvědavá Irena Kintrová a vy to uslyšíte právě 6. února v 9,30.