Mezi slovy: Linka důvěry Blansko

Mezi slovy: Linka důvěry Blansko
28. července 2015 Mezi slovy Autor: Petr Pospíšil

V této relaci se vypravíme na pracoviště Linky důvěry, kterou provozuje Oblastní charita Blansko. Ředitelka organizace Jana Sedláková a vedoucí pracovník Linky důvěry Miroslav Doležel představí organizaci a přiblíží práci krizového interventa. Naladíte v sobotu 1. srpna 2015 ve 22.10 hod., opakujeme ve čtvrtek 6. srpna v 9.30 hod.

Každý člověk se ve svém životě potýká s nejrůznějšími problémy. S mnohými si poradí sám, s některými poradí rodina, s některými přátelé. Vyskytují se ale i situace, kdy si člověk sám pomoci neumí a jeho okolnosti se jeví jako bezvýchodné. Svou pomoc nabízí Linky důvěry.

S čím lidé na Linku důvěry nejčastěji přichází? Jaké jsou hlavní příčiny krizových situací? Jakým způsobem může volajícím linka pomoci? Nejen na tyto otázky budou odpovídat hosté pořadu.

Linka důvěry Blansko přijímá hovory na čísle 516 410 668. Zařízení je součástí připravenosti na mimořádné události jako jsou například povodně, požáry nebo jiné události většího rozsahu. V takovém případě lze využít mobilního čísla 737 234 078. Další podrobnosti jsou k dohledání na internetových stránkách charity.