Soukromá zjevení

Soukromá zjevení

Pořad v souvislostech


Dotýkání světla - Soukromá zjevení, 1. díl
Budeme vysílat

Dotýkání světla - O neřestech, 8. díl
Dotýkání světla
Dotýkání světla - Osobně s Kristem
Vysílali jsme

O neřestech - Smutek - 7. část
O neřestech - Hněv - 6. část
O neřestech - Lakomství - 5. část Audioarchiv
3. května 2017 Dotýkání světla Autor: Marek Chvátal

U příležitosti 100. výročí zjevení Panny Marie ve Fatimě otevíráme v relaci Dotýkání světla sérii pořadů zaměřenou na fenomén nadpřirozených zjevení.

K rozhovorům o soukromých zjeveních jsme pozvali teologa P. Jaroslava Filku. Celkem v sedmi pokračováních si povíme to nejdůležitější pro orientaci v soukromých zjeveních a řadu zajímavostí.

Na začátku bude řeč o podstatné odlišnosti veřejného a soukromého zjevení a jejich významu. Veřejné zjevení je totiž určeno každému člověku bez výjimky, zatímco soukromá slouží především veřícím a musí být mj. v souladu s učením církve. V dalších dílech se zaměříme na události spojené s řadou míst, kde se Panna Maria zjevila anebo měla zjevit. Budou mezi nimi La Salette, Lurdy, Fatima, Garabandal, Madžugorje, Turzovka, Melleray Grotto, Kibeho a Il Bouchard.

Z rozhovorů s P. Filkou o soukromých zjeveních se dozvíté také o závaznosti těchto úkazů, postojích církve, kritériích pro uznání, motivech zjevujících se osob, o typech osobností vizionářů a mnoho dalšího.

Anežka Jakubcová

Svátek má: sv. Julie / Emil

Moderuje: Anežka Jakubcová
NyníPísničky před svítáním
Píseň: Hej (2017); Interpret: Török Oskar - trubka, zpěv, Slavík Jiří - kontrabas, Křišťan Vít - klavír; Album: Török Oskar/Slavík Jiří/Křišťan Vít
04.45Jitro s dechovkou
05.00Hudebně-zpravodajský...
05.27Myšlenka na den
05.30Hudebně-zpravodajský...
05.50Z očekávaných událostí
06.00Evangelium pro dnešní...

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony