Podcasty

Podcast je rozhlasový pořad, jehož výhodou je možnost poslouchat jej přímo v mobilu či počítači, a to kdekoli a kdykoli. Zároveň můžete svůj oblíbený pořad tzv. odebírat – neuteče vám žádný nový díl. Naše pořady najdete v podcastových aplikacích Spotify, Google Podcasts, Apple podcast, Audiolibrix a dalších.

DSC_5123 2Na dřeň – pořad pro kriticky smýšlejícího posluchače, který se nebojí problematických témat nebo tabu.

Myšlenka na den_pořad

Myšlenka na den – úvahy a podněty k zamyšlení současných osobností i klasiků.

Za 5 pět_pořad

Za 5 pět – publicistických 45 minut s Hanou Scharffovou a Petrem Vizinou přinášející blízká setkání s výjimečnými hosty a rozhovory na  témata, která často mohou být vnímána jako morálně problematická nebo zatížená stereotypy.

13+

13+ – zpravodajský podcast, který reaguje na současné dění a ptá se na podrobnosti. Přináší diskuse hostů k otázkám probíraným ve veřejné debatě a rozhovory, ve kterých se vydáváme k jádru událostí. 13+, to jsou aktuality v souvislostech.

Dopoledne s Proglasem2_pořadDopoledne s Proglasem – zajímaví hosté, podnětné rozhovory, duchovní útěcha, aktuální informace, ale třeba i čas pro oddechnutí a úsměv. Knihovnička_pořad_v2_4x3Knihovnička – literární novinky pohledem redaktorky Proglasu Hany Svanovské a jejích hostů.

Postupně nabídku podcastů rozšiřujeme, aktuální informace najdete vždy na této stránce.

spotify_logo               google-podcast-1300x731x        audiolibrix_logo    Apple_Podcasts