Blahopřání

Pořad Blahopřání přinášíme každou neděli ve 14.30 (v jiné dny tento pořad nevysíláme).

Blahopřání přijímáme kterýmkoliv z dále uvedených způsobů:

  • e-mailem (Xenr5%h79bm%C%hg2enCO1p)
  • poštou (Radio Proglas, Barvičova 85, 602 00 Brno)
  • osobně
  • nebo můžete vyplnit elektronický formulář na této stránce dole (jako potvrzení o přijetí dorazí na Vaši e-mailovou adresu kopie Vaší žádosti).

Do blahopřání prosím uveďte: jméno oslavence, stručný text blahopřání, jména gratulantů, konkrétní neděli (datum), kdy má blahopřání zaznít, a plnou adresu odesílatele. To proto, že po odvysílání blahopřání si Vám dovolíme zaslat složenku. Částka je dobrovolná, podle finančních možností žadatele. Raději uveďte také telefon či e-mail pro případná upřesnění. Můžete uvést konkrétní název písně či písně náhradní nebo alespoň žánr, který má oslavenec rád. Moderátor pak vybere sám to nejlepší z naší nabídky. (viz Formulář, který si můžete stáhnout, vyplnit a odeslat buď klasickou poštou nebo e-mailem).

Uzávěrka pro pořad Blahopřání je vždy ve čtvrtek ve 12.00 hodin před nedělí, kdy má gratulace zaznít. Později došlé blahopřání zařadíme automaticky další neděli. Pokud neuvedete datum, bude blahopřání zařazeno na nejbližší neděli.

Věříme, že se vám i vašim oslavencům bude blahopřání líbit.

Aktualizace: září 2017 Hab

Elektronické podání blahopřání

Redakční uzávěrka pro pořad Blahopřání je ve čtvrtek v poledne.

Vyplněním tohoto formuláře dáváte souhlas s nakládáním s osobními údaji pro účely zpracování textu do pořadu Blahopřání ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Ochrana proti SPAMu:* opište, prosím, kontrolní text. Jestliže text nemůžete přečíst, obnovte obrázek.
CAPTCHA

Pozn.: položky označené * jsou povinné.