Blahopřání

Pořad přinášíme každou neděli v době od 14.30 do 16.00 hodin (v jiné dny tento pořad nevysíláme).

Blahopřání přijímáme kterýmkoliv z dále uvedených způsobů: e-mailem na adrese Xenr5%h79bm%C%hg2enCO1p, poštou, osobně nebo můžete vyplnit elektronický formulář

Je nutné uvést: jméno oslavence, stručný text blahopřání, jména gratulantů, konkrétní neděli (datum), která je pro oslavence nejvhodnější k poslechu blahopřání, a plnou adresu odesílatele. To proto, že po odvysílání blahopřání si dovolíme zaslat složenku. Tato služba je sice zdarma, ale protože žijeme pouze z darů posluchačů, jsme za každý dar vděčni. Částka je dobrovolná, podle finančních možností žadatele, přibližně v ceně kytice nebo bonboniery, to už záleží na každém individuálně. Raději uveďte také telefon či e-mail pro případná upřesnění.
Formulář si můžete stáhnout, vyplnit a odeslat buď klasickou poštou nebo e-mailem (adresa viz výše), nebo můžete využít formulář na této stránce dole.

Blahopřání zařazujeme na požadovaný termín, pokud k nám vaše žádost dorazí nejpozději ve čtvrtek do 12.00 hodin před nedělí, kdy má gratulace zaznít. Později došlé blahopřání zařadíme automaticky další neděli. Pokud neuvedete datum, bude blahopřání zařazeno na nejbližší neděli.

Můžete uvést konkrétní název písně či písně náhradní nebo alespoň žánr, který má oslavenec rád. Moderátor pak vybere sám to nejlepší z naší nabídky.

Příjem ani zařazení blahopřání gratulantům předem nepotvrzujeme, není to v našich finančních, časových ani personálních možnostech.

Věříme, že se vám i vašim oslavencům bude blahopřání líbit.

Aktualizace: červenec 2016 Hab

Elektronické podání blahopřání

Redakční uzávěrka pro pořad Blahopřání je ve čtvrtek v poledne.

Vyplněním tohoto formuláře dáváte souhlas s nakládáním s osobními údaji pro účely zpracování textu do pořadu Blahopřání ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Ochrana proti SPAMu:* opište, prosím, kontrolní text. Jestliže text nemůžete přečíst, obnovte obrázek.
CAPTCHA

Pozn.: položky označené * jsou povinné.