Blahopřání

Pořad Blahopřání přinášíme každou neděli ve 14.30 (v jiné dny tento pořad nevysíláme).

Blahopřání přijímáme kterýmkoliv z dále uvedených způsobů:

  • e-mailem (Xenr5%h79bm%C%hg2enCO1p)
  • poštou (Radio Proglas, Olomoucká 7, 618 00 Brno)
  • osobně
  • nebo můžete vyplnit elektronický formulář na této stránce dole (jako potvrzení o přijetí dorazí na vaši e-mailovou adresu kopie žádosti).

Do blahopřání prosím uveďte: jméno oslavence, stručný text blahopřání, jména gratulantů a konkrétní neděli (datum), kdy má blahopřání zaznít. Raději uveďte také telefon či e-mail pro případná upřesnění. Můžete uvést konkrétní název písně či písně náhradní nebo alespoň žánr, který má oslavenec rád. Moderátor pak vybere sám to nejlepší z naší nabídky. (viz Formulář, který si můžete stáhnout, vyplnit a odeslat buď klasickou poštou nebo e-mailem).

Uzávěrka pro pořad Blahopřání je vždy v pátek ve 12.00 hodin před nedělí, kdy má gratulace zaznít. Později došlé blahopřání zařadíme automaticky další neděli. Pokud neuvedete datum, bude blahopřání zařazeno na nejbližší neděli.

Blahopřání si také můžete poslechnout z týdenního zázamu vysílání v privátní sekci pro členy Klubu přátel Radia Proglas. Najdete jej po přihlášení v sekci program - 7 dnů vysílání zpět - např. neděle 26.2. 14:00 (Blahopřání začíná ve 14:30). 

Součástí pořadu je i jeho telefonická část. Přibližně od 15.15 můžete zavolat přímo do vysílání (543 217 242) a popřát oslavenci osobně.

Věříme, že se vašim oslavencům i vám bude blahopřání líbit.

Aktualizace: únor 2023

Elektronické podání blahopřání

Redakční uzávěrka pro pořad Blahopřání je v pátek v poledne.

Vyplněním tohoto formuláře dáváte souhlas s nakládáním s osobními údaji pro účely zpracování textu do pořadu Blahopřání ve smyslu Obecného nařízení o ochraně osobních údajů.

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

Regiony

Regiony

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Proglas potřebuje podpořit!

Děkujeme za podporu Proglasu, milí posluchači!

SMS