Myšlenky na den v týdnu od 12. do 18. října 2009
Myšlenky na tento týden pocházejí z pera Svatého otce Benedikta XVI., sestry Berndadety ze Šternberka, sv. Terezie z Avily, sv. Markéty Marie Alacoque, Vojtěcha Macka a P. Jiřího Šlégra.
Myšlenku na den vysíláme každý všední den v 5.27, v 11.57 a v 17.55. O víkendu zachytíte ranní Myšlenku o několik minut později, tedy v 5.30, další pak v 11.57 a v 17.55.
V týdnu od 12. do 18. října uslyšíte v rámci Myšlenky na den:
Pondělí 12. října bude patřit Svatému otci Benediktu XVI. Uslyšíte výňatek z jeho promluvy během návštěvy naší vlasti.
V úterý 13. října připravila Myšlenku na den s. Bernadetta Molčanová, klariska - kapucínka ze Šternberka.
Ve středu 14. října se můžete těšit na myšlenky Svatého otce, které pronesl u nás ve dnech 26. - 28. září tohoto roku.
Čtvrtek 15. října slavíme památku sv. Terezie z Avily, řeholnice a učitelky Církve. Proto uslyšíme úvahu z jejího díla.
V pátek 16. října se můžete těšit na myšlenky sv. Markéty Marie Alacoque.
V sobotu 17. října promluví Vojtěch Macek, redaktor královéhradeckého studia Vojtěch.
V neděli 18. října nás povzbudí svým slovem P. Jiří Šlégr, národní prezident Papežského misijního díla v České republice. Tento den slavíme v Církvi Misijní neděli.


