Kukadlo 15.5.2017

Kukadlo 15.5.2017

Pořad v souvislostech


Kukadlo
Budeme vysílat

Kukadlo
Kukadlo
Kukadlo
Vysílali jsme


Kukadlo

Kukadlo

Kukadlo
Audioarchiv
15. května 2017 Kukadlo Autor: Václav Ambrož

Kukadlo s datem 15. května 2017 vás nebude jen zvát na pořady tohoto týdne, ale také vyhlásí soutěž o CD dle vašeho vkusu.

Dnes bychom vás rádi pozvali k poslechu pořadů, které pro vás připravuje hudební redaktor Milan Tesař. Konkrétně to jsou pořady Jak se vám líbí, které vysíláme ve středu 17.5. a v pátek 19.5. Slovo dostane Luděk Strašák se svým příspěvkem k magazínu pro mladé všeho věku Šmrnc. Dozvíte se také co bude obsahem dechovkového pořadu Hrajte kapely, nebo o čem si bude povídat Antonín Žolnerčík s kamaramanem televize Noe Ondřejem Lehovcem v rámci pořadu studia Hedvika. A pozveme také k poslechu velmi zajímavé Knihovničky.

Tentokrát pro vás máme také soutěž. Pokud do příštího pondělí 22.5.2017 do 10 hodin dopoledne napíšete nějakou reakci na alespoň jeden pořad, na který upozorňujeme v dnešním Kukadle, můžete být mezi dvěma vylosovanými, kteří obdrží CD spolu s malou drobností od Radia Proglas. Abychom vás případnou výhrou co nejvíce potěšili, prosím ke svým rekacím, které pište prosím na e-mail kukadlo@proglas.cz, přidejte také hudební žánr, který vás nejvíce oslovuje. Výherce vyhlásíme v příštím vydání Kukadla.

Na slyšenou se těší Vašek Ambrož

NyníDuchovní hudba
Skladba: Missa Bruxellensis XXIII vocum - Agnus Dei; Autor: Biber Heinrich Ignaz Franz von; Dirigent: Savall Jordi; Soubor: La capella reial de Catalunya
09:00Mše svatá
10:00Varhanní hudba
10:30Vzdělávací cyklus
11:00Proglaso
11:57Myšlenka na den
12:00Anděl Páně

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony