Charita není jen Tříkrálová sbírka

24. ledna 2011 Noční linka Autor: Antonín Žolnerčík
V pondělí 24. ledna od 22.30 do 23.30 hod. se můžete živě zapojit do vysílání Noční linky z Ostravy. Redaktor Antonín Žolnerčík si do studia Hedvika tentokrát pozval hned dva ředitele Charity: Martina Pražáka a Lukáše Curylo. Tématem bude nejen Tříkrálová sbírka, ale také 20. výročí založení ostravské Charity.

V průběhu vysílání můžete své dotazy a připomínky ohledně čehokoli v souvislosti s Charitou volat na telefonní číslo 543 217 242, zasílat SMS na telefonní číslo 775 132 132, případně využít elektronickou adresu zive@proglas.cz.

NyníKomorní hudba
Skladba: Trio  op. 38 Es dur pro klavír, klarinet a cello - Adagio cantabile; Autor: Beethoven Ludwig van; Sóla: Pascal Moraguès - klarinet, Klánský Ivan - klavír, Jerie Marek - cello; Soubor: Guarneri Trio Prague
02:00Stopy (Rádio 7)
02:15Písně
03:00Z archivu hudebních...
03:45Písně
05:40Radio Vatikán (slovenské...
05:57Myšlenka na den

Darujte Proglas!

 

Regiony

Regiony

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.