Noční linka a velká rodina

Noční linka a velká rodina
11. prosince 2017 Noční linka Autor: Klára Beránková

Je velká rodina radost nebo starost? Tuto otázku položí v rámci Noční linky hudební redaktorka Klára Beránková. Odpovídat budete pomocí telefonátů a SMS zpráv vy.

Mít velkou rodinu bývalo dříve naprosto normální. Od nejchudších lidí až po krále a královny, císaře a císařovny bývalo bráno dítě jako požehnání. Dnes se na rodiče, kteří májí více jak tři děti, dívají někteří lidé jako na zvířátka v ZOO. Je pro ně nepochopitelné, nač má někdo tolik dětí. Vše se dnes přepočítává na peníze. Na lásku a soudržnost v rodině myslí jen málokdo. Jak to tedy doopravdy je? Je velká rodina radost nebo starost? Nikdo nepochybuje o tom, že obojí - radosti i starosti - do života patří. Ale co více prožívá člověk, který má velkou rodinu? Odpověď jistě najdete při pohledu pod vlastní střechu. Necháte nás nahlédnout pod pokličku vašich rodin?

Pokud ano, zavolejte v pondělí 11. prosince mezi 22.30 a 23.30 do Noční linky. Telefonní číslo zůstává stejné: 54321 7242. Pokud budete chtít poslat SMS zprávu, odešlete ji na číslo 775 132 132. Na všechny příspěvky se bude za mikrofonem těšit Klára Beránková.

Romana Odstrčilová
Moderuje: Romana Odstrčilová
NyníPísničky a zpravodajské...
Píseň: Možno by to stálo za ten pocit… (2017); Interpret: Plyš; Album: Plyš: Líška
16.00Studio Radim
16.25Písničky
16.55Hrajte, kapely!
17.55Myšlenka na den
18.00Mše svatá
18.35Hudební zastavení

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony