Advent a Vánoce mezi lidmi v nouzi

Pořad v souvislostech


Advent a Vánoce mezi lidmi v nouzi
Budeme vysílat

U: Stará Voda
Starý dobrý western 2021
30 let Národního parku Šumava
Vysílali jsme


Kněz a maňáskové divadlo

Významné památky Rýmařovska

Poutní místo Homole
Audioarchiv

Poslechněte si sestřih pořadu Advent a vánoce mezi lidmi v nouzi, který jsme odvysílali před rokem  v cyklu Mezi slovy s mnoha příznivými ohlasy. Premiéru zkrácené podoby uvedeme v pondělí 30. listopadu ve 22.00.

O adventu a o Vánocích jakoby se vždy s novou a větší naléhavostí otevírala témata bezdomovectví i života různě hendikepovaných lidí. Rovněž mezi veřejností o ně stoupá v této době zájem. A proto jsme si pozvali do královéhradeckého studia osobu, která o této problematice něco ví z vlastní zkušenosti a navíc o ní umí poutavě vyprávět. Je to Tomáš Koloc, muž mnoha profesí - publicista, překladatel, básník, redaktor, a to jak novinový, tak nakladatelský i rozhlasový, který po dva roky působil také jako sociální pracovník mezi bezdomovci a rovněž má šestileté zkušenosti s prací s postiženými lidmi. Velmi neotřele a bez příkras nás seznámí s drsnou realitou života postižených a lidí bez domova zejména v adventním období.

NyníKoncert vážné a duchovní...
Skladba: Missa Bell Amfitrit altera - Credo; Autor: Lasso Orlando di; Dirigent: o´Donnell James; Sóla: Timothy Roberts, Simcock Iain - varhany; Soubor: Sbor Westminsterské katedrály
23:50Duchovní slovo
23:58Půlnoční modlitba
00:00Hymna a chorál Svatý...
00:05Dopoledne s Proglasem
01:00Komorní hudba
02:00Z archivu vzdělávacích...

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony