S Markem Váchou (nejen) o nevyžádaných radách

S Markem Váchou (nejen) o nevyžádaných radách
8. prosince 2017 Mezi slovy Autor: Petr Pospíšil

Víra, svoboda, odvaha, vztahy, sex, celibát, marnotratný syn, ale třeba i bojové umění Krav Maga – témata rozhovoru s Markem Orko Váchou, autorem knihy Nevyžádané rady mládeži, která vyvolala nebývalý ohlas mezi čtenáři. Nenechte si ujít v sobotu 9. prosince ve 22.10.

Nakladatelství Cesta vydalo zmíněnou publikaci v roce 2017 a hned vzápětí vyvolala nebývalou vlnu ohlasů – mezi mladými, kterým je určena přednostně, ale stejnou měrou i v generaci jejich rodičů. Sám autor v úvodu říká, že se jedná o kulometnou palbu, lépe řečeno kobercový nálet. Čtenáře motivuje k odvaze žít svůj vlastní život, ne představy druhých – byť by to byly představy jejich vlastních rodičů, kamarádů, farářů či biskupů. Vede k dospělému převzetí odpovědnosti za vlastní život a činí to způsobem, který jde až „na hranu“.

O nevyžádaných radách (a nejen o nich), natočil redaktor Petr Pospíšil rozhovor, který vám nabídneme k poslechu v relaci Mezi slovy. Vysíláme v sobotu 9. prosince ve 22.10, opakujeme ve čtvrtek v 9.30

Regiony

Regiony

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.