Vítejte senioři: SKS Teplice+ESU

Vítejte senioři: SKS Teplice+ESU

Pořad v souvislostech


SKS Teplice+ESU-Evropská seniorská unie
Audioarchiv

Možná vás trochu zarazily zkratky v názvu článku. Ale mohu vás ujistit, že pořad Vítejte senioři, který budeme vysílat v premiéře v pondělí 11. března 2019 od 9 hodin ráno, bude mít poctivých 55 minut.

A co v něm uslyšíte? Nejprve navštívíme Sdružení křesťanských seniorů v Teplicích. To je ta první zkratka. Představíme si společenství, které se schází na zdejší faře. Našimi hosty u mikrofonu budou předsedkyně sdružení Olga Červená a členka výboru Michaela Hrebíčková. A následně zavítáme mezi "pletařky", které měly na zdejší faře setkání a představíme si jejich činnost.

V druhé části pořadu si spolu s Lidmilou Němcovou řekneme základní informace o Evropské seniorské unii. To je ta druhá zkratka. A dozvíme se i konkrétní informace o zasedání ESU v Praze. Navíc naším hostem u mikrofonu bude i polský delagát tohoto zasedání Janusz Marszałek.

Na závěr na vás čeká pozvánka do Hradce Králové a samozřejmě i hezké písničky. Pokud někdo z vás pozná, co všechny písničky mají společného a napíše mi to na můj email: smolek@proglas.cz , odměním se mu malým dárkem. To v případě, že nezapomene uvést svou korespondenční adresu.

sdruzeni_krestanskych_senioru_logo

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony