Křesťan a svět: Co dáte, vrátí se vám stonásobně

Křesťan a svět: Co dáte, vrátí se vám stonásobně

Pořad v souvislostech


Co dáte, vrátí se vám stonásobně
Budeme vysílat

Když je manželství super I.
Když je manželství super I.
Když je manželství super II.
Vysílali jsme


Když je manželství super I.

Továrna na život

Továrna na život
Audioarchiv

Dana Klašková Vašáková povypráví o svém životě s Kristem, o zkušenosti duchovní i ryze lidské v neděli 1.11.2020 od 20.15.

Bývalá pedagožka Cyrilometodějského gymnázia v Brně a nyní učitelka na základní škole se v půlhodince vrací ke kontaktům, které budovala mezi českými a anglickými křesťany a které jsou dodnes živé a plodné. Ohlíží se za přátelstvím s Veronicou Williams, z něhož se zrodily Modlitby matek v českém prostředí, cestami Čechů do Walsinghamu na charismatické konference od začátku 90. let či vazbami k Pauline Edwards, autorce Malé cesty uzdravení. Připomene také svou nedávnou misionářskou zkušenost z komunistické Kuby. Jako červená nit se ovšem vyprávěním vine její osobní příběh, do nějž se otiskly velké ztráty, ale i nezměrné požehnání.

Rozhovor Jitky Skřičkové s Danou Klaškovou Vašákovou z Brna nazvaný Co dáte, vrátí se vám stonásobně si můžete poslechnout s premiéře v neděli 1. listopadu od 20.15 nebo kdykoliv poté z audioarchivu Proglasu. 

NyníKoncert vážné a duchovní...
Skladba: Missa Bell Amfitrit altera - Erbach Christian - Fantasia sub Elevatione; Autor: Lasso Orlando di; Dirigent: o´Donnell James; Sóla: Timothy Roberts - varhany
23:50Duchovní slovo
23:58Půlnoční modlitba
00:00Hymna a chorál Svatý...
00:05Dopoledne s Proglasem
01:00Komorní hudba
02:00Z archivu vzdělávacích...

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony