Křesťan a svět: Zde jsem, chci Tě chválit

Křesťan a svět: Zde jsem, chci Tě chválit

Pořad v souvislostech


Zde jsem, chci Tě chválit
Budeme vysílat

Hledání všechny smutky zahání
Hledání všechny smutky zahání
Doma v Severním Irsku
Vysílali jsme


Hledání všechny smutky zahání

Dobrovolnické centrum ADRA

Dobrovolnické centrum ADRA
Audioarchiv

Rozhovor s Michaelou Kadlecovou nabízíme k poslechu v premiéře v neděli 23. června 2019 od 20.15 v rámci pořadu Křesťan a svět. Tématem bude především chválová muzika a dojde i na pozvánku na blížící se jihočeský festival křesťanské hudby – Hamr Kemp.

kadlecova_michaelaMichaela Kadlecová se věnuje hudbě v pracovním i volném čase. Jak učitelka hudby a členka Křesťanského společenství vnímá chválovou muziku a vůbec hudbu jako takovou, nás bude zajímat v dalším vydání cyklu o životě křesťanů ve společnosti. Zároveň se podíváme na to, co katolíky s českobudějovickou misijní skupinou spojuje. V pořadu rovněž pozveme na blížící se hudební festival Hamr Kemp na Buškově Hamru u Trhových Svinů, jihočeskou přehlídku křesťanských kapel, která se koná vždy o posledním víkendu v červnu. Michaela Kadlecová mezi vystupujícími chybět nebude. 

V jihočeském studiu Proglasu natáčela a pro vysílání připravila Jitka Skřičková, o technickou stránku pořadu se postaral Jaroslav Topinka. Hudební linku rozhovoru tvoří americká křesťanská zpěvačka Lauren Daigle