Nový pořad Na dřeň také formou podcastů. Jak na to?

Nový pořad Na dřeň také formou podcastů. Jak na to?
14. listopadu 2019 Na dřeň Autor: Alžběta Havlová

Již příští čtvrtek 21. listopadu začíná nová série Na dřeň. Poslouchat ji budete moci také formou podcastů, jednoduše ve vašem mobilu nebo jiném přehrávači.

Jak podcasty fungují, kde je najdu a proč je poslouchat?

„Podcast je vlastně úplně normální rozhlasový pořad, který akorát můžete poslouchat přímo ve svém mobilu či počítači,“ vysvětluje Ondřej Krajtl, moderátor Proglasu a učitel na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity a pokračuje: „Můžete si  jej také do mobilu stáhnout a poslouchat jej na cestách. K jednotlivým dílu se můžete vracet, poslouchat jej opakovaně, je to velmi praktické,“ popisuje výhody podcastů Krajtl. První proglasový podcast Na dřeň startuje ve čtvrtek 21. listopadu.

Kromě ve vysílání Proglasu jej najdete právě na podcastových aplikacích jakoTým autorů Na dřeň. Spotify, Apple Podcasts nebo Soundtier. Zde si jej zdarma můžete poslechnout, aplikace také nabízejí možnost váš oblíbený podcast odebírat – pokud nějaký podcast označíte za svůj oblíbený, nové díly se vám automaticky začnou ukládat do vašeho mobilu či jiného přehrávače. Stáhnout si jej jako MP3 můžete pouze na Soundtier.

Podcast Na dřeň je pro mladého kriticky smýšlejícího posluchače, který se nebojí jít do hloubky. Přináší rozhovory s inspirativními osobnostmi. Našimi hosty budou například lékařka Marie Svatošová, novinář Martin Veselovský, manželé Tomáš a Tamara Klusovi či milovník hor Miloslav Nevrlý. Sledujte nás také na Instagramu.

SpotifyApple_PodcastsSoundtier.Instagram