Moje cesta k Dítěti v srdci

Moje cesta k Dítěti v srdci

Pořad v souvislostech


Moje cesta k dítěti v srdci
Budeme vysílat

"Spravedlivý riskuje" – pořad o Karlu Weirichovi
Křesťanští novináři včera a dnes
Panna Maria - Matka jednoty křesťanů
Vysílali jsme


František Jan Vavák

Ostravská Mikasa pro děti s kombinovaným postižením

František Jan Vavák
Audioarchiv

V pořadu, který se dotýká vánočního poselství „pokoj lidem dobré vůle“, budeme mluvit s Alenou Peremskou, zakladatelkou prvního českého perinatálního hospice Dítě v srdci, o Božím vedení její životní cesty k tomuto neobvyklému poslání.

Bc. Alena Peremská, onkologická zdravotní sestra, která žije nedaleko Hradce Králové, založila v naší republice vůbec první perinatální hospic s názvem Dítě v srdci, který se specializuje se na pomoc rodičům, kteří přišli o dítě během těhotenství, při porodu nebo těsně po něm, a také rodičům, kteří uslyšeli od lékařů špatnou zprávu o svém dítěti během těhotenství.

Před časem studio Vojtěch již připravilo s respondentkou pořad o tomto perinatálním hospici. A proto v novém pořadu neuslyšíte povídání o činnosti hospice, ale vyprávění o tom, jakými zvláštními cestami Bůh přivedl jeho zakladatelku k tomu, aby zcela zvláštním způsobem zvěstovala, společně se svými dobrovolnými spolupracovníky, vánoční poselství „pokoj lidem dobré vůle“ po celý rok.

Poslouchejte 25. prosince 2017 ve 20:15, reprízy uvedeme 27. 12. 2017 v 02:00 a 28. 12. 2017 v 11:05.

NyníDuchovní hudba
Skladba: Missa Bruxellensis XXIII vocum - Gloria; Autor: Biber Heinrich Ignaz Franz von; Dirigent: Savall Jordi; Soubor: La capella reial de Catalunya
09:00Mše svatá
10:00Varhanní hudba
10:30Vzdělávací cyklus
11:00Proglaso
11:57Myšlenka na den
12:00Anděl Páně

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony