Knihovnička: Sbírat, co padá z nebe

Knihovnička: Sbírat, co padá z nebe
15. prosince 2017 Knihovnička Proglasu Autor: Hanka Svanovská

V aktuální Knihovničce představíme knihu rozhovorů s boromejkou Angelikou Pintířovou. Poslouchejte v neděli 17. prosince od 13.20, opakujeme v pondělí 18. prosince ve čtvrt na jedenáct dopoledne.

Rozhovor s boromejkou Angelikou Pintířovou jste na Proglasu slyšeli v rámci pořadu Křesťan a svět před necelými dvěma lety. Hovořili jsme tehdy o její práci v diagnostickém ústavu pro mladistvé, o její lásce k aktivnímu i pasivnímu sportování nebo o formaci ve velké katolické rodině. Už tehdy bylo jasné, že jde o řeholní povolání, které dotyčná prožívá s mimořádně šťavnatou radostí, a to v mnoha jeho dostupných podobách.  Díky knižnímu rozhovoru, který pro nakladatelství Portál připravili redaktoři Katolického týdeníku Jan Paulas a Tomáš Kutil, se teď můžeme se sestrou Angelikou seznámit v ještě více detailně načrtnutých obrysech.

Nad knihou Padá mi to z nebe se zamýšlí redaktorka Hana Svanovská, ukázky načetla Kateřina Kovaříková.

Dušan Baur

Svátek má: bl. Godšalk / Patrik

Moderuje: Dušan Baur
NyníHudební zastavení
Skladba: Hora tří světel; Autor: Martinů Bohuslav; Dirigent: Kühn Pavel; Sóla: Doležal Vladimír - tenor, Novák Richard - bas, Haničinec Petr - recitace; Soubor: Mužský sbor Pěveckého sboru Čs.rozhlasu v Praze
19.00Pohádka - večerní zíváček
19.15Jak se Vám líbí
20.00Večerní zprávy Proglasu,...
20.15Studio Kristián
20.40Křesťanská píseň
20.45Radio Vatikán dnes

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony