Dychtění po milém Pánu Bohu

Dychtění po mílém Pánu Bohu

Pořad v souvislostech


Já jsem svého milého,on dychtí jen po mně...
Budeme vysílat

Copak ten biskup jenom dělá?
Copak ten biskup jenom dělá?
Copak ten biskup jenom dělá?
Vysílali jsme


Jak Anna potkala Liesel

Jak Anna potkala Liesel

Jak Anna potkala Liesel
Audioarchiv
23. února 2017 Křesťan a svět Autor: Hanka Svanovská

Hostem pořadu Křesťan a svět bude v neděli 26. února Andrea Hýblová FSP z kongregace Dcer sv. Pavla. Poslouchejte v 17.00, opakujeme ve čtvrtek 2. března od půl jedenácté večer.

Andrea Hýblová se narodila r. 1975 v Liberci. Jak sama říká, nepochází z věřící, nýbrž "normální" rodiny. Její vztah s Bohem započal poněkud bizarním způsobem - za studií v Praze a stalo se tak skrze inscenace středověkých divadelních textů. Od chvíle, kdy uvěřila, začala mít zcela jasno i o svém budoucím životě: Hospodin ji povolal k řeholnímu životu. Proč si vybrala v českém prostředí ne zrovna úplně zdomácnělý řád paulínek? Posluchači Proglasu znají paulínky v posledních několika letech spíše jako malé, ale výrazné knižní nakladatelství. Kam bude jejich produkce, i s ohledem na spolupráci se zahraničními apoštoláty, dále směřovat? Na tohle všechno i na mnoho dalších věcí se Andrey zeptala redaktorka Hana Svanovská.

NyníDuchovní hudba
Skladba: Missa Bruxellensis XXIII vocum - Sanctus; Autor: Biber Heinrich Ignaz Franz von; Dirigent: Savall Jordi; Soubor: La capella reial de Catalunya
09:00Mše svatá
10:00Varhanní hudba
10:30Vzdělávací cyklus
11:00Proglaso
11:57Myšlenka na den
12:00Anděl Páně

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony