Polárkový dort 2022

Polárkový dort 2022
13. září 2022 Studio Olomouc Autor: Gabriela Bublincová

Brněnské divadlo Polárka pořádá již 7. ročník divadelního festivalu nejen pro rodiny s dětmi. Ten proběhne 16.–18. září v prostorách divadla Polárka a v Björnsonově sadu.

„Chceme dětem dávat nejen divadlo, ale chceme s nimi vést dialog. Chceme, aby si odnášely myšlenky, které pro ně budou inspirativní, které jim pomůžou v různých oblastech, ať už ve vztahu k sobě, nebo ke společnosti.“ To jsou slova režiséra a uměleckého šéfa divadla Polárka Jiřího Hajdyly.

Divadlo své inscenace nabízí školám i veřejnosti už od roku 1999. Festival představí všechny inscenace divadla Polárka, které vznikly za minulou sezónu. Návštěvníci se mohou těšit také na hostující divadla a kapely, na divadelní dílny a workshopy.

Rozhovor s režisérem Jiřím Hajdylou připravila redaktorka Gabriela Žilinská. Poslouchejte dnes ve 20.15.

NyníKomorní hudba
Skladba: Sonáta pro klavír a violoncello A dur, opus 69 - Scherzo; Autor: Beethoven Ludwig van; Sóla: Geringad David - violoncello, Fountain Ian - klavír
02:00Nejen chlebem (Rádio 7)
02:15Písně
03:00Oktáva
04:00Písně
05:40Radio Vatikán (slovenské...
05:57Myšlenka na den

Darujte Proglas!

 

Regiony

Regiony

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.