Na dřeň s herečkou Simonou Hábou Zmrzlou: Byla bych jiná, než jsem teď

Na dřeň s herečkou Simonou Hábou Zmrzlou: Byla bych jiná, než jsem teď.

Pořad v souvislostech


S herečkou Simonou Hábou Zmrzlou
Budeme vysílat

S Martinou Holcovou
S Evou Samkovou
S Víťou Marčíkem
Vysílali jsme


S Radkem a Helenou Habáňovými

S Jaroslavem Pokorným

S Ladislavou Blažkovou
Audioarchiv
4. prosince 2019 Na dřeň Autor: Alžběta Havlová

S herečkou Simonou Hábou Zmrzlou o tom, jaké to je být mámou ve 22 letech, když to člověk nečeká, a jak dělat ta správná rozhodnutí týkající se partnerství, která budou mít dopad i na jeho dítě.

Simonu znáte možná jako krásnou Katynku z filmu Hastrman, její herecký domov je ale v brněnském divadle Husa na Provázku. V jejích dvaceti letech se zdálo, že má před sebou skvělou kariéru, potom ale přišlo nečekaná událost – zjistila, že čeká dítě. Po narození dcery ji navíc čekalo náročné rozhodnutí týkající se vztahu s jejím tátou.

„Pořád jsem se za to nějak modlila a ptala jsem se – tak co teda, proč teda spolu máme toSimona Hába Zmrzlá dítě, když nám to spolu nefunguje, proč to tak je… Nemohla jsem to pochopit,“ říká Simona v otevřeném rozhovoru: „A pak jsem to pochopila – že vlastně i já jsem díky tomu dozrála a dospěla, naučila jsem se spoustu věcí. A hlavně kdyby se dcera nenarodila, tak můj život se bude ubírat možná úplně někam jinam. A možná bych nebyla taková, jaká jsem teď. Člověk, který se snaží dělat dobro a který nejde jenom za tou svou kariérou,“ říká upřímně Simona.

Jak jinak ještě mateřství Simonu změnilo? A jak ji v tom všem pomohla víra? A jaké divadlo přijde Simoně v dnešní době smysluplné, a které už ji nebaví? "Divadlo je jediný způsob, jak můžu lidem něco smysluplného předat. Tak je škoda, abych toho nevyužila," říká Simona.

Rozhovor s brněnskou herečkou, které se přezdívá femme fatale, si poslechněte ve čtvrtek 5. prosince v 16 hodin na Radiu Proglas.

Můžete jej také odebírat jako podcast na Spotify, Apple Podcasts nebo Soundtier

Líbí se vám rozhovor v pořadu Na dřeň? Podpořit nás můžete zde

Proč a jak používat podcasty si můžete přečíst zde

 

NyníPísně
Píseň: Priaďmeže len (2020); Interpret: Berglová Nina - zpěv, Bartuš Štefan - basa; Album: Berglová Nina, Bartuš Štefan: Inou krajinou
03:00Z archivu hudebních...
03:40Písničky před svítáním
04:45Jitro s dechovkou
05:00Písně
05:27Myšlenka na den
05:30Písně

Blahopřání

Pošlete svým blízkým k narozeninám či svátku písničku s přáním.

Regiony

Regiony